TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

 

Projekt Turizmu pomaga lastna glava je sistem organiziranega delovanja osnovnošolske mladine v turizmu. Vsebina projekta je vezana na raziskovanje turizma v domačem kraju, ugotavljanje možnosti za hitrejši razvoj in oblikovanje take ponudbe, ki bo vzpodbudila podjetništvo in trženje naravnih danosti ter ostale ponudbe v vseh možnih oblikah.

Tema letošnjega, 32. državnega festivala je KULTURA IN TURIZEM.

Kulturni turizem je zvrst turizma, pri kateri je osnovni motiv potovanja zavestno in aktivno spoznavanje ter doživljanje kulture obiskanih krajev ali/in pridobivanje znanja.

Sodelovanje na festivalu vključuje izdelavo turistične naloge na razpisano temo, osredotočeno na oblikovanje turističnega proizvoda in njegovo javno predstavitev na turistični tržnici, ki bo 5. aprila 2018 v Mercator centru Celje. Učenke so osnovale turistično nalogo z naslovom Mladi pod cvetočo drnulo podarjamo ljudsko pesem in ples. Ogledate si jo lahko tukaj: Mladi pod cvetočo drnulo

Pridite nas vzpodbujat! Veseli vas bomo!

Mentorica projekta: Lidija Kotnik Klaužer

(Skupno 368 obiskov, današnjih obiskov 1)