Prvi dan so učenci zapisali …

Ko smo se odpravljali v Fieso, nam vreme ni bilo najbolj po godu, a se je, ko smo prispeli tja, razjasnilo. Na začetku smo se namestili po svojih sobah, se zbrali v jedilnici in gospod Rado nam je podal nekaj osnovnih pravil vedenja v domu. Po kosilu smo imeli nekaj časa zase, nato pa smo se po skupinah odpravili do obale. Peljali smo se s kanuji in se kopali. Ko smo se vrnili v dom, so nas čakale raziskovalne naloge. Med prostim časom smo se družili na svežem zraku. Po večerji smo šli do Pirana, kjer smo se posladkali s sladoledom. Zaspali smo veseli, s spominom na lep dan. – Janja I., Janja K., Nika in Nadja 

Prispeli smo okoli 12.00 in razpakirali svoje stvari. Potem so nas seznanili z urnikom in hišnim redom. Po kosilu smo si privoščili malo popoldanskega počitka in se nato s kanuji odpravili do školjčišča. Zatem smo se še malo okopali v ravno pravi vodi. Bilo je odlično! Nato smo se razdelili v skupine in opravili naloge. Po večerji in počitku smo se sprehodili do Pirana na sladoled. Sedaj pa smo stuširani in že pripravljeni na spanje… – Lana, Lara, Tia R. in Tia P. 

V šoli v naravi smo preživeli zelo aktiven dan, ker smo imeli veliko aktivnosti, kot so vožnja s kanuji, kopanje in izlet v Piran. Dan nam je bil zelo všeč. – Tibor

Danes smo doživeli veliko zanimivih dogodivščin. Peljali smo se s kanujem, kar je bilo za večino nas prvič. Popoldne smo raziskovali okolico Doma Breženka in se naučili veliko novega o jezerih v Fiesi. Domačim sporočamo, da vas že sedaj zelo pogrešamo in vas imamo zelo radi. – Leja in Tina

Najboljša stvar je bila kopanje, še več si ga želimo! Zabavno je bilo raziskovati jezeri in morsko obalo ter izpolnjevati učne liste. Všeč nam je bil tudi večerni sprehod do Pirana in seveda sladoled. –  Žana, Larisa, Alja in Neža

(Skupno 87 obiskov, današnjih obiskov 1)