V petek, 26. 04. 2024, bo za učenke in učence od 1. do 9. razreda športni dan. Učenci in učenke bodo imeli atletski mnogoboj in športne igre. Športni dan bomo izvedli na  atletskem stadionu v Kozjem. Učenci se zberejo v šoli in sledi prevoz na stadion v Kozje. Učenci bodite primerno športno opremljeni (kratke hlače, majica, športni copati, trenirka, rezervne nogavice). Kosilo bo od 12.30 do 13.00. Po končanem športnem dnevu bodo razvozi po ustaljenem voznem redu. Podaljšano bivanje bo potekalo po urniku.

 Zbor vseh učencev je v šoli v Lesičnem ob 7.50.

 Razvoz učencev po razporedu:

 8.00 – učenci in učenke in spremljevalci 4. do 9. razreda (avtobus in šolski kombi),

 8.20 – učenci in učenke in spremljevalci 1. do 3. razreda (avtobus).

 Program športnega dne

UČENCI IN UČENKE OD 8. DO 9. RAZREDA

 • 60M
 • 600M
 • SKOK V DALJINO
 • SUVANJE KROGLE
 • MET VORTEKSA

UČENCI IN UČENKE OD 1. DO 7. RAZREDA

 • 60M
 • 600M
 • SKOK V DALJINO
 • MET VORTEKSA

ŠPORTNE IGRE

 • ODBOJKA
 • ODBOJKA NA MIVKI
 • NOGOMET
 • MED DVEMA OGNJEMA
 • TEE BALL

Veliko športnih užitkov!

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)