V nedeljo, 19. 3. 2023, se je naša šola predstavila na sejmu Altermed & GreenVita v Celju. V okviru programa Ekošola kot način življenja so naši učenci pod vodstvom mentorice Mojce pripravili stojnico z naslovom Ponovna uporaba hrane. S plakati in knjigo receptov so učenci predstavili načine, kako lahko ostanke hrane ponovno uporabimo. Obiskovalcem so ponudili sirup, pripravljen iz olupkov citrusov, piškote iz kuhanih jajc ter jabolčno čežano, ki so jo lahko poskusili s kruhom. Z njimi so delili nasvete in recepte, vsi pa so bili nad idejami navdušeni. Še posebej všeč jim je bila ideja o piškotih iz trdo kuhanih jajc, ki bodo v času praznikov kmalu na naših mizah.
Učenci Janja, Nadja, Larisa in Goran so odlično predstavili našo šolo ter dejavnosti, ki potekajo na njej.

Koordinatorica programa Ekošola Mojca Rajh

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)