Uspešno in odlično sodelovanje pri nastajanju plakatov in revije smo nadaljevali tudi na današnji dan. Vsi skupaj ustvarjamo pozitivno delovno klimo, izmenjujemo znanja in izkušnje, sledimo skupnim ciljem in komuniciramo v tujem jeziku. Pomembno je, da sogovornika poslušamo in sledimo toku pogovora, hkrati pa svoje misli in občutke jasno izražamo.

Obiskali smo Olimje, kjer nas je pater z zgodbo peljal skozi zgodovino nastanka gradu, današnjega samostana, pojasnil religiozne slike in pomen tretje najstarejše lekarne v Evropi ter poudaril pomembnost zeliščnega vrta. Za sladkobne trenutke so poskrbeli v Čokoladnici Olimje. Vsekakor pa nismo pozabili na prijazne jelene, srne in muflone ter se povezali z naravo v čudovitem okolju.

 

Koordinatorica projekta: Liljana Cerar

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)