Delo na daljavo je čisto v redu, ampak bi bilo boljše, če bi bili v šoli, ker se bi lahko videli in nam bi učiteljica lažje razložila snov in če ti kaj ne gre, ti lahko pomagajo sošolci.

Nadja Koprivc

Pouk na daljavo je super, zavedam pa se, da se ne naučim dovolj, zato upam, da se kmalu vrnemo v šolo.

Janja Ivačič

Delo na daljavo je zanimivo in dobro, ker se lahko učimo kot v šoli in čas preživimo z najbližjimi.

Janja Kozmus

Delo od doma mi je zanimivo, ker lahko dlje spim, imam več prostega časa, vendar pa bi bilo boljše hoditi v šolo, saj je tam lažje poslušati razlago učiteljic.

Jan Romih

Delo na daljavo ni težko, saj učitelji naredijo vse, kar je v njihovi moči, da bi nam ustregli in dajali čim manj nalog. Zato moramo tudi mi učenci redno in sproti reševali naloge, ki so bile naročene.

Tina Brečko

Delo na daljavo mi je najbolj všeč, ko hkrati naredim obveznosti za šolo in kuham. Leja Kozole

Če je že svet skoraj obrnjen na glavo, pa sem se obrnil še jaz, da bo spet vse prav. Tako izgleda moja telovadba v času korone. (glej sliko)

Domen Kolar

Delo na daljavo je kar v redu, najbolj všeč mi je likovna in tehnika, tam lahko uporabimo svojo domišljijo, igranje harmonike pa me spravi v dobro voljo.

Žan Žlof

Najraje skačem po trampolinu in se igram z hišnimi ljubljenčki.

Lana Reberšak

Delo na daljavo je super, čeprav je v šoli boljše, ker ti bolje razložijo snov.

Nika Ivič

Miha in Luka v času dela od doma pomagata pri izdelavi fasade.

Miha Škoberne

Delo od doma mi je zanimivo zato, ker lahko malo dlje spim.

Matej Novak

Šola na daljavo mi je zelo všeč, ker sem lahko veliko časa zunaj in preživim več časa z mojim kužkom Snupijem in tudi sama si lahko razporedim delo za šolo.

Tia Planko

Delo od doma je lahko tudi zabavno, da se pri uri športa odpravim na pohod s svojim psom Maksijem.

Tia Recko

Delo od doma je zanimivo, saj dobimo vsa potrebna navodila od učiteljic, ki nam preko spletnih učilnic pošljejo naloge in navodila za reševanje, ki jih moramo dnevno opraviti, ostane nam tudi veliko prostega časa za gibanje v naravi …

Lara Potecin