Šestošolci smo se udeležili zimske šole na Arehu v času od 6. do 10. januarja 2020. Vsem je bila zelo všeč, saj smo vsak dan veliko smučali in tako izpopolnili znanje alpskega smučanja. V hotelu Zarja so bili z nami tudi  učenci iz OŠ Koprivnica, Slivnica in Bistrica ob Sotli. Na spoznavnem večeru se je vsaka šola predstavila s svojo točko. Veliko smo se naučili iz zanimivih popoldanskih in večernih predavanj. Na nočnem pohodu smo opazovali zvezde in v predavalnici poslušali zanimivosti o astronomiji, splavarjenju, Pohorju.  Navdušil nas je tudi čarodej Grega s svojim smešnim nastopom. Imeli smo čisto pravi kviz Male sive celice, ki jih je vodil mag. Darko Hederih. Na zaključnem večeru smo se zabavali ob plesu in glasbi.

Spoznali smo številne prijatelje iz drugih šol in se tudi med sabo veliko družili. Zagotovo si bomo to šolo v naravi vsi dobro zapomnili.

(Skupno 275 obiskov, današnjih obiskov 1)