Čas hitro beži in že je tu predzadnji dan. Vtisi pa sledeči…

Današnji dan nam bo zagotovo ostal v spominu zaradi zabavnega plesa. Ne smemo pozabiti potovanja z ladjico in ogleda Sečoveljskih solin, saj smo se naučili veliko novega in zanimivega. Leja, Naja, Tina

Četrti dan šole v naravi je bil za nas prav poseben predvsem zaradi poslovilne zabave, na kateri smo se družili tudi z učenci iz Središča ob Dravi. Vsi skupaj smo plesali in se zabavali. Ta dan je bil res nepozaben. Nika, Janja K., Janja I., Nadja

Danes je bil zelo lep dan. Odšli smo v Sečoveljske soline. Na koncu dneva smo imeli zaključni večer, saj jutri odhajamo domov. Šolo v naravi si bom zapomnil po zanimivih nalogah, dobri družbi, valovitem morju in druženju. Žan

Danes se nam je bilo zabavno voziti z ladjo. Ta teden je zelo hitro minil, najbolj pa nam je ostala v spominu današnja zabava. Alja, Neža, Žana, Larisa

Fajn mi je bilo, ko smo danes plesali na večernem plesu in ko smo igrali nogomet. To šolo v naravi si bom zapomnil predvsem po tem, da sem lahko igral nogomet na zelenici ob morju. Enej

Danes je bil zelo zanimiv dan. Zjutraj smo imeli rekreacijo in nato zajtrk. Po zajtrku smo se peš odpravili v Piran in nato z ladjico do Sečoveljskih solin. Bilo je res super. Po kosilu smo imeli socialne igre in predavanje o školjkah. Nato smo se po večerji pripravili na zaključni večer in res uživali v glasbi tudi z drugo šolo. Lana, Lara, Tia P. in Tia R.

Danes smo šli ob 9.15 na ladjico do Sečoveljskih solin. Potem smo se šli kopat, a se skoraj nihče ni želel, ker je bila voda mrzla. Iz šole v naravi si bom najbolj zapomnil vožnjo z ladjico. Lovro

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)