Zadnji dan v šoli v naravi se je začel živahno. V kovčke smo pospravili oblačila, obutev in druge stvari. Po zajtrku smo se zbrali na našem skupnem prostoru in spregovorili o naših tedenskih aktivnostih. Učiteljica Nives in učitelj Ivan sta nas pohvalila za urejanje sob, marljivo delo ter pridobljeno plavalno znanje. Čakala nas je še zadnja morska dogodivščina. Z avtobusom smo se odpeljali v Piran, kjer smo si najprej ogledali akvarij, potem pa še na kratko mesto. Z učenci s sosednje šole smo se fotografirali tudi na Tartinijevem trgu. V trgovinicah smo poiskali še spominke. Pred odhodom domov smo šli še na kosilo. Popoldan je minil na cesti proti domu. Zaradi zastojev smo prišli domov malo kasneje, kot smo načrtovali. Smo se pa zato ob snidenju toliko bolj željno »stiskali« s svojimi domačimi. Preživeli smo res lep morski teden.

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)