OBVESTILO

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo, v torek, 3. 10. 2017, za učence od 6. do 9. razreda izvedli 1. kulturni dan, ki bo potekal v Rogaški Slatini.

Kulturni dan bomo izvedli v skladu z Letnim delovnim načrtom OŠ Lesično (ogled predstave in spoznavanje ter poglabljanje učnih vsebin s področij likovne umetnosti, glasbe, slovenščine, zgodovine in geografije na drugih lokacijah), ki smo ga sprejeli na začetku šolskega leta.

Potek:

• ob 8.00 odhod z avtobusom iz Lesičnega (3,60 €)
  • Anin dvor – ogled zbirk (steklarstvo, grafike, zbirka Nanija Poljanca, park, voda) in zdraviliškega parka (3 €), malica
  • ogled muzikala Briljantina (5 €)
  • od 13.30–13.45 povratek v Lesično, kosilo

Skupni stroški kulturnega dne znašajo 11, 60 €. Ogledi so načrtovani za 5 šolskih ur, zato naj imajo učenci s sabo vodo.

Če želite, da vaš otrok avtobus zapusti na poti, mora učenec dan pred ekskurzijo svojemu razredniku oddati pisno obvestilo staršev.

Hvala za razumevanje in prav lep pozdrav.

Koordinatorici kult. dejavnosti:                                                                                                                                 Ravnateljica:

Gordana Salobir                                                                                                                                                        Irena Krajnc, mag. manag. izobr.

Milojka Drobne