Spoštovani!

V naslednjem tednu se prične Teden otroka, ki traja od 2. do 8. oktobra 2017. Tudi na naši šoli bomo v ta namen izvajali dodatne aktivnosti. Urnik bo zaradi tega v tem tednu nekoliko prilagojen.

PONEDELJEK, 2. 10. 2017

• Kulturni dan – MUZEJ NA PROSTEM ROGATEC – za učence od 1. do 3. razreda.

TOREK, 3. 10. 2017

•             Tehniški dan – KAKO ZRASTE GRAD –  za učence od 1. do 3. razreda.
  • Varnost šolskih poti – okrogla miza na občini Kozje – za predstavnike prometnega krožka.
  • Kulturni dan – KULTURNE DEJAVNOSTI V ROGAŠKI SLATINI  – za učence od 6. do 9. razreda

SREDA, 4. 10. 2017

• Ustvarjalne delavnice – Metulji – za učence od 1. do 5. razreda.
  • Sprejem med mlade člane RK – učenci 3. r (3. šolska ura).

ČETRTEK, 5. 10. 2017

• Ogled letališča Cerklje – za učence 1. in 2. razreda. Odhod izpred šole 7. 50, vrnemo se do kosila. Potopisno predavanje – za učence od 4. do 9. razreda.
  • Tržnica knjig – za učence od 3. do 9. razreda.

PETEK, 6. 10. 2017

• Kostanjev piknik za šolo – za vse učence.
  • Ulice otrokom – vseslovenski projekt – za učence od 1. do 5. razreda. Na zaprti dovozni cesti se bodo po 3. šolski uri dogajale različne delavnice:      vožnja s skiroji
  • BUČARIJADA – dolbenje in krašenje buč
  • risanje s kredo po cestišču,
  • razne igre….
  • Likovna delavnica – poslikava škarpe ob igrišču.